Hakkımızda

Akdeniz Boya yapı izolasyon firmamız kuruluşundan günümüze kadar İstanbul başta olmak üzere Marmara bölgesinin ve Trakya Bölgesinin çeşitli yerlerinde bir çok başarılı mantolama işleri yapmıştır. Dış cephe yalıtımı konusunda uzmanlaşan firmamız aynı zamanda iç cephe boyası, cephe şekillendirme, çatı izolasyon ve tamir bakım hizmetleri de vermektedir.
Kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik konusunda ödün vermeyen Akdeniz Boya Yapı, yaz – kış keyifle yaşayabileceğiniz ısı yalıtımı ve mantolama ürünlerinde uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile de göz doldurmaktadır.

 

Evlerinizin iç cephelerinde dekorasyon uygulamaları, iç cephe boyama hizmetlerimiz ve Alçıpan, kartonpiyer, asma tavan uygulamalarımız mevcuttur.

 

Binalarınızda temel su yalıtımı, su izolasyonu ve drenaj işlerinizi itina ile yapmaktayız.
Bizim işimiz binalarınızı giydirmektir.
Söve uygulaması ile de binalarınızın hem görüşüşlerini çağdaş bir çizgiye taşırken, hem de uzun yıllar dış etkenlere karşı dayanım sağlamaktayız.

Bize danışmadan binalarınıza mantolama yaptırmayınız.

 

Vizyonumuz : Akdeniz boya yapıyı tüm Türkiye’de tanınan bir firma haline getirmek, iş ahlakı ve başarılarının firmanın kurumsal kimliğinden önce tanınması için gereken çalışmaları yapmaktır.
Misyonumuz : Ülke ekonomisine katkı sunan, istihdam sağlayan, çalışanlarının ve yöneticilerinin geleceğe güven ile bakabileceği pozisyonlar tayin eden, vatan ve millet duyguları üst seviyede, ülkesini seven bir şirket olabilmektir.